Ako vás vieme podporiť

Ak ste sa rozhodli prijať vo vašej firme zmeny smerom k vyššej participácii, slobode a zodpovednosti, gratululujeme, ide o dôležité rozhodnutie. Radi vám na vašej ceste pomôžeme.
Vyberte si z našej ponuky a pokiaľ si nie ste istí, ktorá možnosť spolupráce je pre vás tá správna, napíšte nám a spolu zistíme, ako môžeme byť pre vás čo najužitočnejší.

Konzultácie

Potrebujete poradiť v otázke osobnej či organizačnej zmeny alebo máte záujem o sprevádzanie vašej firmy počas jej prechodu na samoriadicu, tealovú či jednoducho "inú"?

Workshopy

Chceli by ste váš tím posunúť v konkrétnej oblasti? Vyberte si z našej ponuky tréningov nižšie alebo nám popíšte váš zámer a sfacilitujeme vám workshop na mieru.

Koučing

Neviete sa zorientovať v situácii, ktorej čelíte a potrebujete sa ňu pozrieť z novej perspektívy? Naši koučovia vás budú sprevádzať pri identifikácii tých správnych krokov ako ďalej.

Konzultácie

Pri našej práci pracujeme s tromi piliermi organizačnej kultúry a štruktúry. Pilier samoriadenia zabezpečuje efektivitu, agilitu a responzívnosť systému ako celku. Pilier celistvosti umožňuje ľuďom prinášať do práce všetky aspekty ich prežívania a pilier evolučného zámeru umožňuje zamestnancov zjednotiť sa v službe účelu, ktorý ich spojil. Spojenie týchto kvalít zvyšuje motiváciu, zodpovednosť, kreativitu, spokojnosť, profesný, ale aj osobnostný rast zamestnanov. Výsledkom je prirodzene zdravá, rezilientná firma dovnútra aj smerom von.

 • Samoriadenie: Prinášanie praktík a organizačných modelov, ktoré distribujú moc a rozhodovacie právomoci medzi všetkých zamestnancov. Fixná hierarchia postavená na moci sa mení na holarchiu, t.j. flexibilnú hierarchiu odrážajúcu znalosti, skúsenosti a ciele zamestnancov
 • Celistvosť: Vytváranie prostredia, ktoré podnecuje kreativitu a umožňuje ľuďom prejaviť sa v práci plnšie a autentickejšie
 • Služba zámeru: Podnecovanie objavovania a načúvania zámeru, podľa ktorého sa riadi váš tím alebo firma. Organizácie sa správajú ako komplexné, živé systémy a preto odolať snahe ich riadiť a namiesto toho sa naučiť vidieť širší kontext vďaka „naladeniu sa“ na ich centrálny zmysel, dokáže zabrániť rôznym osobným skresleniam a slepým škvrnám. 

Workshopy

Témy tréningov:

 • Rozhodovacie techniky: využívanie kolektívnej inteligencie pre efektívne rozhodnutia
 • Tealové organizácie: líderstvo pomocou vnútorného kompasu
 • Princípy samoriadiacich organizácií: hierarchia trochu inak
 • Zmysel ako riaditeľ: keď tímom velí spoločný zámer
 • Ako distribuovať moc a naučiť sa mať rád zmeny?
 • Autonómna kultúra: systém rolí a dohôd
 • Efektívne stretnutia, na ktoré sa ľudia tešia
 • Bezpečné prostredie: podpora dôvery a rešpektu
 • Konflikty a spätná väzba: radikálna úprimnosť a citlivá prítomnosť
 • Vedomá práca: pozornosť ako základ duševného zdravia a šťastného prežívania každodennosti
 • Všímavá a nenásilná komunikácia: reč, ktorá vás spojí

   * Workshopy majú obyčajne 2 až 8 hodín, konajú sa v priestoroch vašej firmy, ale väčšinu z nich je možné pripraviť online

Koučing

Veríme, že pri vytvorení toho správneho priestoru dokáže človek nájsť odpovede na prakticky akúkoľvek osobnú či profesijnú výzvu. Neexistuje riešenie, ktoré je použiteľné v každej situácii, existujú však otázky a stav mysle, ktoré dokážu človeku ukázať ten správny smer. Presvedčte sa o tom pri rozhovore s našimi koučami, zorientujte sa vo vašej situácii a odhaľte, čo vám bráni napĺňať váš potenciál alebo možnosti vášho tímu.

Zaujalo vás niečo z našej ponuky alebo máte otázku?